Podsumowanie obozu i treningi we wrześniu

Witajcie,
Podobnie jak w latach poprzednich, nasz obóz Taekwon-Do był bardzo udany:)
W tym roku było nas blisko 70 osób. Dziękujemy Wam za udział a rodzicom za zaufanie!
Ci szczęśliwcy którzy mieli okazję z nami bawić się, trenować i poznawać nowe umiejętności w Pogorzelicy byli bardzo zadowoleni.
Świetnie dobrana kadra instruktorska i bogaty program sprawiły że nikt się nie nudził 🙂 Starsi na długo zapamiętają łączone treningi z grupą ze Szczecina. Wszyscy trenerzy starali się przekazać jak najwięcej.

Wycieczki, treningi, lekcje angielskiego w klasach i terenie, gry zespołowe, wspaniała wizyta w aquaparku, karaoke, szkolenie strzeleckie, nocne podchody, projekcje filmowe, biegi po plaży, treningi w lesie, jazdy amfibiami po ubłoconym poligonie, zawody drużynowe (pamiętacie swoje czasy?), treningi na plaży, ognisko z atrakcjami kulinarnymi, pokazy zdjęć z treningów w Korei, treningi starszych w lesie za wydmami, projekcje egzaminów mistrzowskich, wieczorne sesje walk na PlayStation 3 Move, egzaminy na zakończenie obozu…Uff
Podsumowując można dodać że w 99% udało się zrealizować program – po prostu zabrakło nam czasu np na quady rowerowe… 🙂 – nadrobimy i to!
Mamy nadzieję że zadowoliliśmy wszystkich…a na pewno prawie wszystkich.
Nie o to przecież chodzi by wszystkim podobała się dyscyplina, dbanie o porządek w pokojach, oddawanie telefonów wieczorem, zakaz jedzenia słodyczy, chipsów i picia Coli ale chodzi o to by mieć niezapomniane wspomnienia ze wspaniałego wakacyjnego wspólnego wyjazdu Taekwon-Do.
Nauczyliśmy się przy was sporo 🙂 Powstało kilkanaście nowych projektów.
Jednym z nich jest rozdzielenie obozów grupy młodszej i starszej podczas obozów letnich.
Dla obu grup będą to niepowtarzalne wyjazdy tematyczne np. ratownictwo, wspinaczka, survival itp.

Już dziś możemy Wam powiedzieć że zimowy obóz Taekwon-Do odbędzie się w pięknie ośnieżonych górach w drugim tygodniu ferii tj. 22 lub 23 stycznia 2012. Bogaty program,  treningi Taekwon-Do, zajęcia angielskiego, gry TKD, narty i snowboard, basen, sauna i śnieg po pas, to w skrócie co na nas czeka zimą!

Wszystkich zainteresowanych Taekwon-Do oraz już trenujących zapraszamy na naszą stronę po 30 sierpnia – będzie dostępny plan treningowy oraz nowe galerie z obozu w Pogorzelicy i z Korei.

Póki co, miłych wakacji i…do zobaczenia w salach treningowych we wrześniu!